Vizualizace Setkej se se svou dělohou

Ještě před samotnou vizualizací si prosím přečtěte těchto pár řádků.

Vizualizace je silný pomocník, se kterým můžete vyřešit spoustu nejrůznějších témat. Tato konkrétní je vedená tak, abyste se setkaly se svou dělohou. A promluvily si s ní. Co si budete povídat, je jen na vás. Můžete to směřovat ke zjištění, proč je vaše menstruace bolestivá a jak tomu předejít, nebo se jí můžete zeptat, co by potřebovala, aby přijala miminko.

Vizualizací se dá také docílit změny délky vašeho cyklu. Například pokud víte, že vám do vaší příští menstruace bude zasahovat obchodní jednání, můžete dělohu zkusit požádat o zkrácení cyklu. Tedy že menstruace přijde dříve a na jednání budete ve fázi po menstruaci, ve svém nejakčnějším a na výkon nejzaměřenějším rozpoložení.

Je to čistě na vás =)

K vizualizaci samotné potřebujete půl hodiny absolutního klidu a místo k lehnutí. Pokud máte sklony k zimomřivosti, tak se prosím přikryjte. 

Po vizualizaci je dobré udělat si poznámky o tom, co jste si s dělohou povídaly. Protože i když budete mít pocit, že to nemůžete zapomenout, tak můžete. A zapomenete.

Poslední věcí je tykání, doufám, že to nebude vadit, ale celou dobu vizualizace ti budu tykat, abychom si byly blíže.

A teď už se do toho můžeš v klidu pustit. 

PS: Jak jsem psala v mailu, budu moc ráda, pokud se mnou budeš sdílet své dojmy z celé vizualizace, ale nemyslím tím, že bys mi měla psát své intimní prožitky (i když i takové sdílení mě nesmírně zajímá), spíš jsem měla na mysli technické věci, jako tempo mé řeči, počítání dechů a tak podobně.

PPS: pokud chceš vizualizaci poslat v MP3, tak mi taky napiš, bohužel jsem nepřišla na to, jak to udělat rovnou v SimpleShopu…

Má adresa je mail@katerinajandlova.cz 

Děkuji =)