Služby

Chceš mít vždy „to pravé“ místo k zaparkování?
Toužíš po spřízněné duši?
Čeká tě nějaká venkovní akce a potřebuješ si objednat počasí?

Pokud sis alespoň na jednu otázku odpověděla kladně, jsem tvůj člověk. Spolupráce se mnou ti přinese nejen to, ale i mnohé vhledy. Naučím tě, jak si správně přát. Jak si do života manifestovat (přivolat) to, co v něm chceš mít.

A jak to všechno souvisí?

Všechno je to v hlavě. Cokoliv si dokážeš představit, stane se tvou realitou. A já tě naučím, jak si tu realitu postavit podle svých snů.

Deník kouzelné budoucnosti

Toto je můj nejnovější kurz, ve kterém dostanete doslova nalejvárnu toho, jak si zhmotňovat sny.

První běh kurzu již proběhl, ale už se můžete přihlásit na druhý =) 

Chci vědět víc

Vizualizace Zrcadlo plného potenciálu

Vizualizace pracuje s obrazy a s faktem, že lidský mozek nedokáže rozlišit, jestli to, co vidí, opravdu vidí, nebo jestli si to jenom představuje. Proto jsou zážitky z vizualizací tak silné. Protože jste potom přesvědčené, že se to stalo. V této vizualizaci se podíváte do zrcadla plného potenciálu. A uvidíte se v něm. Zbytek vám nechám jako překvapení =) 
Není čeho se bát, můj hlas vás bezpečně a klidně provede celou cestou tam i zpátky.
 

Nahrávka ve formátu MP3 stojí 500,-

Chci se kouknout do zrcadla

Intuitivní konzultace

Provedu tě procesem tvorby přání. Jak si ho správně formulovat a jak podpořit jeho splnění. Seznámím tě s fungováním vesmírných objednávek a s technikami, které podpoří jejich vyřízení. Společně se zbavíme tvých případných strachů a bloků. Zkrátka pořešíme to, co potřebuješ, aby ses mohla posunout dál

Při konzultacích využívám koučovací techniky, vizualizace, konstelace a výkladové karty.

Jedna hodinová konzultace stojí 750,-  a probíhá ve večerních hodinách, nejlépe jako videohovor.

Objednat se

Vizualizace na míru

Vizualizace jsou má oblíbená technika. Pomůžou člověku vyřešit nepřeberné množství situací, se kterými si neví rady. Jednu takovou si můžete táhnout v záložce u referencí. Na zkoušku =) A až zjistíte, jestli se vám mé vizualizace líbí, můžete zatoužit po vyřešení nějaké konkrétní situace. 

Vizualizace na živo dělám přes video, abych se vám mohla co nejvíce přizpůsobit. Je potřeba mít k tomu přibližně hodinu klidu a ideálně možnost si lehnout. 

Pokud nemáte další otázky, můžete se rovnou objednat. Pokud otázky máte, napište mi na mail@katerinajandlova.cz

Chci svou vizualizaci