Trápí tě touha po miminku

a ono stále nepřichází? 

Ořveš každou další menstruaci a stydíš se to doma říct?

Měla jsem to stejně. A trvalo to několik let...

Doktoři mě klasifikovali jako neplodnou. Přesto jsem přirozeně otěhotněla a poté porodila krásnou zdravou holčičku. Jak jsem to dokázala? Rozptýlila jsem svou pozornost a začala jsem se těšit ze života!

Naučím tě, jak zapomenout na trápení a zase se radovat z každého dne =)

Jsem těhotná!

Nikdo nechápal, jak se to mohlo stát, když podle doktorů byla šance někde pod 20 %. Já jsem to brala jako zázrak.

Kolem mě se tehdy událo hodně změn, včetně mého pracovního zařazení, ale ta nejdůležitější změna proběhla uvnitř mé hlavy.

Opravdu se mi podařilo na to nemyslet. Jak? Zaměřila jsem svou pozornost jinam. Naplánovala jsem svatbu, připravovala se na přijímačky, dělala školu a naplánovala jsem si život bez dětí.

„Tak už na to nemysli!"

Taky jsi za tuhle „dobře myšlenou“ radu chtěla vraždit? Protože jak to máš jako sakra udělat?!

Pomůžu ti přeprogramovat hlavu

Těhotenství na dálku bohužel nezařídím, ale tohle zvládnu. Díky nápadu jednoho zimního odpoledne jsem vytvořila Rozptylovací sešit. Soubor 365 tipů (+ 37 bonusových), které tě provedou celým rokem a nedovolí ti myslet na to, co tě trápí.

 

Trochu se ti představím, ať víš, kdo k tobě mluví.

Jsem dobrá na spoustu věcí, ale když jde o to, jak vypnout hlavu, jsem hotový přeborník. Někdy ji vypnu, aniž bych chtěla =D

oblíbené vypínače jsou cestování, čtení a tvoření. A samozřejmě není od věci to nakombinovat.

Když jde ale o dlouhodobé vypnutí, chce to zapojit trochu jinou část hlavy. A na to je ideální plánování. Zkrátka se začít těšit na něco, co bude třeba až za pár týdnů, nebo dokonce měsíců. 

Bývá to ale těžší, než se na první pohled zdá. I proto jsem sestavila Rozptylovací sešit. Pomáhá nemyslet, respektive myslet na něco jiného. Třeba TIP 138 vyzývá k venkovní procházce na boso. 

Může se to zdát jako drobnost, ale když si poskládáš všechny drobnosti dokupy, máš před sebou program na následujících 13 měsíců. Některé tipy možná nezaberou celý den a některé zaberou i týden. Zkrátka celkový čas bude záležet na tobě.

V čem je Rozptylovací sešit zajímavý?

Je variabilní

Sešit ti dorazí v PDFku, doporučuji nechat si ho vytisknout.
A to „jak“, máš plně ve svých rukách!

Je upřímný

Díky sešitu si promluvíš sama se sebou.
A možná zjistíš, že děti ještě nechceš.

Je nedatovaný

V sešitě najdeš program na 13 měsíců. Je zcela na tobě, jestli začneš 1. 1. nebo třeba 24. 7. Ani nemusíš tipy brát popořadě.

Je motivační

Vytištěný sešit je fyzickou připomínkou toho, jak velký kus cesty máš za sebou.

Je s podporou

V sešitě je padesát tipů, které potřebují nějaké dodatky,
najdeš je na členském webu (adresa je na titulní stránce ;) ).
Kromě toho jsem kdykoliv na mailu a ráda pomůžu nebo podpořím.

Chceš být pilotkou? Staň se jí. Chceš být nezávislá? Buď. Ale hlavně buď šťastná! =)

Přesně takhle snadné to je. Ke každému cíli vede hned několik cest, ale někdy zapomínáme, že tu ty cesty jsou. Nechce se nám odbočovat, nebo možná jenom nevidíme ukazatele.

Já ti je ukážu. Poradím ti, jak vybočit z vyšlapané stezky a vydat se k cíli cestou možná delší, ale zato dobrodružnější.

„Ok, koupím si sešit, ale za kolik?“

Tahle otázka tě možná napadla už na samém začátku. Je samozřejmě v pořádku se na takové věci ptát. A já ti na to mileráda odpovím. 

Cena Rozptylovacího sešitu je 499 Kč

Ovšem jeho hodnota je někde úplně jinde. Pro každého bude jiná, tak to vezmu trochu matematicky. Schválně si sečti, kolik za měsíc utratíš za těhotenské testy, ovulační testy, kapesníky a čokoládu a/nebo zmrzlinu. Teď si tu částku vynásob třináctkrát.

Troufám si tvrdit, že tvoje výsledná částka je minimálně trojnásobná.

Navíc sešit ti zůstane. I vyplněný tě stále může inspirovat na tvé další cestě. To obal od čokolády moc neumí =)

Jak sešit vypadá uvnitř a co přesně obsahuje?

 

Nevím, jak bych sešit popsala jinak než jako „pracovní“. Podívej se na obrázky, ty ti řeknou víc, než slova =)

Napadají tě otázky, na které jsem ještě neodpověděla?

Snažila jsem se obsáhnout vše, ale je možné, že ti nějaké odpovědi chybí. Pokud je nenajdeš ani v tomto shrnutí, neváhej se na mne obrátit!

Moje adresa je mail@katerinajandlova.cz a slibuji, že ti odpovím co nejdříve.

 • Objednám si sešit, co mám očekávat?
  První přijde mail s podklady pro platbu, poté systém spáruje platbu s objednávkou, a pak přijde mail s PDF Rozptylovacím sešitem.
 • Musím sešit tisknout?
  Ano. Sešit jsem vytvořila hlavně jako fyzický, ale prodej formou ebooku je rychlejší a, co ti budu povídat, snadnější.
 • Po přečtení otěhotním?
  To bohužel ne. Samotné přečtení určitě stačit nebude. Minimálně bude potřeba mít sex! ;-)
 • Stačí sešit a nic víc?
  Sešit v žádném případě nenahrazuje pravidelné lékařské prohlídky, ani to není certifikovaný léčebný postup. Je to forma psychické podpory, která ovšem někdy dokáže zázraky.
 • Co když nebudu se sešitem spokojená?
  I to se může stát. Ale já sešitu věřím, tak ti nabízím měsíční garanci spokojenosti. Pokud se v té době rozhodneš, že ti sešit nevyhovuje, jednoduše mi napiš a já ti vrátím peníze.
 • Sešitem to končí?
  Ale kdeže! Mám pro tebe připravených několik překvapení a možná přijde i kouzelník ;-)

Garance spokojenosti začíná v den, kdy ti dojde mail s PDF souborem. A trvá přesně 30 dní bez ohledu na víkendy a svátky.

 • Měsíc rozptylování navíc
  Tři měsíce od objednání ti do mailu dorazí PDF s dalšími třiceti tipy.
 • Podpora uzavřené FB skupiny
  Přístup do skupiny je vázaný na sešit, takže se tam nedostane nikdo „cizí“.
 • Pracovní a check listy
  S pracovními listy můžeš vyrážet na plnění TIPů, s check listy budeš mít krásně na očích, jak jsi na tom.
 • Extra personalizace
  Pokud chceš sešit využít k rozptýlení jiného trápení, než je nedařící se početí, překlikni se prosím na stránku - Rozptylovací sešit personalizovaný.

Reference

Krásný počin, který je super vystavěný tak, aby ženy nelpěly na svém přání otěhotnět. Protože čím víc tlačíme, tím to jde hůře a když rozptýlíme svoji mysl, máme blíže k vytouženému výsledku. Doporučuji, považuji sešit za velký přínos k radosti a tím dočerpání patřičné energie a správné vibrace k vytouženým výsledkům.
Růžena Nekudováruzenanekudova.cz
Nejsem typ člověka, který si naplánuje den, natož celý rok... ale sešit s tipy je výborná inspirace na dny, kdy jsem měla chuť tak maximálně sedět na zadku. Ať už jsem si za ten den odškrtla procházku, úklid nebo pečení bábovky, nebyl to aspoň zabitý den :)
Šárka KrejčíGrafička
Katka, připravila pro ženy výbornou pomůcku k tomu, jak dosáhnout chtěného, jak svoji mysl přesměrovat na prožívání života tady a teď, kde příjemným a milým bonusem může být živý dárek. Její tipy mohou pomoci ženám každého věku, protože stresu a neustávajících myšlenek máme habaděj. Uvolnění a uvědomění si krás života si někdy necháváme až na někdy.
Jolana SynkováLovecká hra - zvířata
Jedním slovem „SUPEEER!“ Byla jsem ze začátku trochu skeptická, jestli mě to vůbec bude bavit. Spousta úkolů v jedné knížce. Nakonec jsem byla opravdu mile překvapena, jak mě to vtáhlo a úkoly nebyly vůbec náročné. Každý jsem si mohla vybrat z velkého množství zábavných úkolů a začít přemýšlet nad jinýma věcma.
Karolína Kaucká - Grafičkakakaucka.cz
Katky ebook mě překvapil svým rozsahem. 365 tipů, na každý den v roce, to je úžasné. Navíc ještě dostane další podrobné bonusy. Naučíte se něco nového a užijete si spoustu zábavy. Doporučuji a děkuji.
Jana Svobodová - terapeutka jana-svobodova.cz

Objednej si svůj Rozptylovací sešit právě teď!

Chceš změnit svůj život? Chceš se konečně zase mít ráda? Chceš přesměrovat svoje myšlenky jinam? Není čas ztrácet čas =)