Jak jsem (ne)vyhrála plážovou výzvu 2019

Letos v lednu se udála spousta věcí. Byla jsem na druhé operaci s endometriozou, viděla jsem (svůj vůbec první) webinář se Stáňou, přečetla jsem její knihu a na poslední chvíli jsem se přihlásila do jejího kurzu Podnikání z pláže.

A pak se rozjel neuvěřitelný kolotoč, kdy jsem v pauzách mezi kojením a péčí o malou K vytvářela tenhle blog, psala ePrůvodce a dolaďovala Rozptylovací sešit. Pracovala jsem hlavně po nocích a i když jsem se v tu dobu moc nevyspala, vidět za sebou udělanou práci mě nabíjelo energií. Nechci psát přímo dokončenou, protože tohle nebude nikdy dokončené. Vždycky je co vylepšovat.

O prázdninách proběhla taková konečná fáze základního kurzu PzP – Plážová výzva. Přihlásilo se 64 žen se svými projekty. Když jsem se o výzvě dozvěděla, měla jsem chuť ji vyhrát. Vylaďovala jsem všechno, co se mělo posuzovat. Blog, ePrůvodce, sešit… Ale v momentě, kdy jsem klikla na tlačítko „odeslat“, všechno to ze mě opadlo. A najednou jsem měla pocit, že je jedno, jak to dopadne. Že mám hotovo, že jsem vyhrála.

A pak už jsem jen klidně vyčkávala, jak to celé dopadne

Ale ne, skutečně vyhrála Zuzana Dvořáčková s projektem Poznáváme autismus. Nedostala jsem se ani do TOP 5. A i když jsem se původně takového „neúspěchu“ bála, když pak skutečně přišel, necítím prohru. Vlastně naopak. Dokázala jsem sešit dotáhnout do takového stavu, že jsem se nebála se přihlásit do soutěže. A za to jsem na sebe pyšná.

Dostala jsem se do Plážové Síně slávy 2019!

Mezi všemi těmi úžasnými projekty je i můj Rozptylovací sešit! A i když mám někdy pocit, že tohle moje podnikání je taková sekyrková polívka, tak takovéhle chvilky mě nabíjejí novou energií. A silou udělat z té vody chutnou baštu. Když teda zůstanu u téhle metafory =)

A proč vám to vlastně píšu, když první poučkou většiny podnikatelských příruček je „ty nikoho nezajímáš!“? Protože ona ta poučka ještě pokračuje – „to, co lidi zajímá, je to, jak mu ty můžeš pomoci“. A moje pomoc vám se v tomhle článku skrývá za odkazem na plážovou síň slávy 2019. Možná čtete můj blog, protože vás zajímá Rozptylovací sešit, v což samozřejmě doufám. Ale možná jste se sem dostali z nějakého jiného důvodu. Třeba jste si chtěli počíst o mém neúspěchu a trochu se potěšit cizím neštěstím, tak to se omlouvám, hroucení se odkládá. Možná jste se proklikli z FB a ani vlastně nevíte proč. Ať už je důvod jakýkoliv, těch dalších 63 projektů si zaslouží pozornost. A třeba právě jeden z nich je to, co hledáte =)

A nebo není a to, co potřebujete, je sledovat stránky Podnikání z pláže, přihlásit se do plážové základky a příští rok tuhle plážovou výzvu vyhrát. Pokud se to stane, a vy se přihlásíte, napište mi to, ráda vás budu sledovat a držet vám palce =)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *