Vítejte! =)

Nevím, v jaké fázi objevování mého blogu jste zabloudili na tuto stránku, tak mě prosím omluvte, pokud budu opakovat to, co už víte. Smysl této konkrétní stránky tkví ve vysvětlení toho, proč je to tu celé takové nevysvětlitelné.

Blog jsem si založila začátkem letošního roku, tedy 2019, a to jako podporu pro svůj projekt - 365 tipů, jak zaměstnat mysl, když miminko nepřichází. Pracovně mu říkám Rozptylovací sešit.

Do módu blogger jsem najela už potřetí a hrozně mě to baví! Je boží, že se blog týká projektu a jelikož ten se týká všeho, může se i můj blog týkat všeho. Namátkou:

  • Zdraví (neplodnost, IVF, laparoskopické operace...)
  • Články k vybraným TIPům ze sešitu
  • Cestování
  • Rukodělné práce (včetně návodů)
  • Recepty

A to jsem jistě teď na něco zapomněla! Ale je ta spojitost jasná i náhodnému návštěvníkovi, nebo tu musí strávit nějaký čas, počíst a pochopit? Několik lidí mi, nezávisle na sobě, řeklo, že jim můj blog přijde příliš nekonzistentní. Ale jak podotkla Miriam, to nejspíš nebudou lidé, pro které tento blog píšu.

Já píšu pro ženy, které se snaží otěhotnět a z nějakého důvodu se jim to delší dobu nedaří. Nejde o lékařsky potvrzenou metodu, ale moje dcera je celkem jasným důkazem toho, že i žena s endometriozou může otěhotnět. 

Možná se ptáte po smyslu celého mého projektu. Přestože jako jeden z největších problémů naší planety vidím přelidnění a klidně bych zavedla "politiku dvou dětí", věřím, že žena, která musí o dítě bojovat, mu bude dobrou, ne, skvělou maminkou. Proto jsem se rozhodla tyto toužící ženy podpořit v jejich snaze tím, že jim pomůžu zapomenout na to, že to nejde. A jestli jim pomůžu přímo souborem 365 tipů, nebo blogovými články, to už je vlastně jedno.

A jako vždy, pokud máte nějaké otázky či připomínky, napište mi =) mail@katerinajandlova.cz

PS: Pro lepší orientaci v článcích jsem povolila zobrazování štítků v pravém menu (je vidět na hlavní stránce blogu), stačí na vybraný kliknout a vyjede seznam všech článků, které ho obsahují.